O mne

hybco-faceVitajte na stránke venovanej stavbe nášho rodinného drevodomu v Poprade. Nájdete tu články o tom, čím všetkým sme si museli prejsť, aké problémy a dilemy sme riešili počas svojpomocnej stavby.

Články som sa snažil vkladať aktuálne tak, ako práce prebiehali, kým boli ešte v čerstvej pamäti. Na čas som sa odmlčal, ale všetko som poctivo zaznamenával a veľmi rád sa teraz aj spätne k tomu vrátim a dobehnem zameškané. Stavba drevodomu je beh na dlhú trať. Ak sa rozhodnete ísť do toho svojpomocne, rád sa s vami podelím o svoje názory,  rozhodnutia a postupy. Začať treba od základov, alebo s článkom Pozemok a projekt – príjemné čítanie 🙂 

P.S. kontakt priamo na mňa je tomas@hyben.sk, takže ak by vás čokoľvek zaujímalo, ozvite sa a v rámci možností poradím/odpoviem. Blog vediem z vlastnej iniciatívy, materiály a postupy som vždy vyberal podľa vlastného uváženia a informácií zozbieraných na internetoch. Otázky o dome sa snažte vkladať do komentov, aby si aj ostatní mohli nájsť a prečítať diskusiu a ja nemusím odpovedať opakovane na rovnaké otázky.